16.12.2014
wróć do listy

KONKURS: Zgadnij, gdzie znajduje się nagroda od Depilove?

Przed świętami przygotowaliśmy zabawę, w której można zdobyć atrakcyjny zestaw z kosmetykami oraz voucher na nasze usługi.

Poniżej znajdują się świąteczne bombki z numerami. W jednej z nich ukryty jest zestaw o wartości 250zł, w skład którego wchodzą produkty marki OPI i Depileve oraz voucher na usługi depilacji i/lub manicure o wartości 100 zł do zrealizowania w salonie Depilove.


 

Co należy zrobić aby zdobyć zestaw?

Po 1. Udostępnij informację o tym konkursie na swoim prywatnym profilu na facebooku, udostępniając wpis z naszego fanpage, informujący o uruchomieniu tej akcji.

Po 2. Pod wpisem na naszym fanpage ( fb/depilove.wax ), w którym informujemy o uruchomieniu tej akcji i do którego jest załączona grafika z bombkami, podaj tylko jeden numer bombki, w której Twoim zdaniem znajduje się zestaw wymieniony powyżej. Możesz zamieścić tylko jeden taki komentarz pod tym wpisem.

UWAGA: Nie uwzględniamy komentarzy konkursowych, które zostały edytowane w trakcie trwania akcji. 

Po 3. Każda osoba biorąca udział w tej akcji musi być lub zostać Fanem naszego fanpage.

Zasady udziału w akcji:

1. Niniejsza akcja konkursowa rozpoczyna się dnia 16 grudnia 2014 roku. Od tej daty można rozpocząć realizację zgłoszeń konkursowych na zasadach opisanych powyżej na naszym fanpage.

2. Każda osoba biorąca udział w tej akcji musi udostępnić na swoim prywatnym profilu na facebook wpis informujący o wzięciu udziału w tym konkursie i musi zostać naszym Fanem.

3. Zgłoszenia konkursowe zrealizowane w sposób opisany powyżej należy zamieszczać do dnia 21 grudnia 2014 włącznie.

4. Akcja przeznaczona jest dla osób zamieszkałych na terenie Polski.

5. Do zdobycia w ramach niniejszego konkursu jest zestaw o wartości 250zł składający się z produktów marki OPI i Depileve oraz voucher na usługi depilacji i/lub manicure o wartości 100 zł do zrealizowania w salonie Depilove w Warszawie.

6. W niniejszej akcji zostanie nagrodzone zgłoszenie konkursowe jednej osoby, która jako pierwsza wskaże prawidłowy numer bombki, w której ukryty jest zestaw. Każda osoba zgłaszająca udział na zasadach opisanych powyżej, może wytypować tylko jeden numer i tylko raz tj. w komentarzu do wpisu na fanpage Depilove (fb/depilove.wax ), informującego o tej akcji.

7. Informację o tym w której bombce znajduje się zestaw podamy dnia 22 grudnia 2014. Wtedy też podamy, kto jako pierwszy wytypował poprawny numer bombki.

8. Osoba zdobywająca zestaw konkursowy w ramach tej akcji  proszona jest o zgłoszenie się po jego odbiór w salonie Depilove mieszczący się w Warszawie przy al. Waszyngtona 2a. 


Mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę!

Wśród wszystkich osób, które odgadną prawidłowy numer bombki z zestawem od Depilove wylosujemy dodatkowo dwie osoby, które otrzymają od nas prezent niespodziankę!

 następny news poprzedni news
Karta stałego klientaFranczyza Kodowanie - Strony ŁÓDŹ
Nasza strona korzysta z technologii cookies, w celu badania statystyk odwiedzin.X