22.01.2015
wróć do listy

KONKURS: Odgadnij pod którym numerem płatka śniegu znajdują się nasze niespodzianki!

Zima w tym roku nie chce do nas zagościć szybko. Pogoda na zewnątrz w kratkę – raz zimno, raz ciepło, i pada deszcz a nie śnieg. Może ta sytuacja niedługo się zmieni, my jednak postanowiliśmy przyśpieszyć ten proces. Dlatego w naszej akcji konkursowej płatki śniegu uczyniliśmy tłem tej zabawy. 

Powyżej znajduje się grafika z płatkami śniegu ponumerowanymi od 1 do 20. Pod trzema z nich ukryte są niespodzianki tj. pod jednym znajduje się zestaw o wartości 250 zł w postaci produktów marki OPI i Depileve oraz voucher na usługi depilacji i/lub manicure o wartości 100 zł do zrealizowania w salonie Depilove w Warszawie. Pod dwoma innymi znajdują się zestawy składające się z produktów marki OPI i Depileve o wartości 100zł każdy.

 

Co należy zrobić aby zdobyć jedną z opisanych niespodzianek?

Po 1. Udostępnij informację o tym konkursie na swoim prywatnym profilu na facebooku, udostępniając wpis z naszego fanpage, informujący o uruchomieniu tej akcji.

Po 2. Pod wpisem na naszym fanpage ( fb/depilove.wax ), w którym informujemy o uruchomieniu tej akcji i do którego jest załączona grafika z płatkami śniegu, podaj tylko jeden numer płatka, pod którym Twoim zdaniem znajduje się jeden z wymienionym powyżej zestawów. Możesz zamieścić tylko jeden taki komentarz pod tym wpisem.

UWAGA: Nie uwzględniamy komentarzy konkursowych, które zostały edytowane w trakcie trwania akcji. 

Po 3. Każda osoba biorąca udział w tej akcji musi być lub zostać Fanem naszego fanpage.

Zasady udziału w akcji

1. Niniejsza akcja konkursowa rozpoczyna się dnia 22 stycznia 2015 roku. Od tej daty można rozpocząć realizację zgłoszeń konkursowych na zasadach opisanych powyżej.

2. Każda osoba biorąca udział w tej akcji musi udostępnić na swoim prywatnym profilu na facebook wpis informujący o wzięciu udziału w tym konkursie i musi zostać naszym Fanem.

3. Zgłoszenia konkursowe zrealizowane w sposób opisany powyżej należy zamieszczać do dnia 31 stycznia 2015 włącznie.

4. Akcja przeznaczona jest dla osób zamieszkałych na terenie Polski.

5. Do zdobycia w ramach niniejszego konkursu są trzy zestawy tj. jeden o wartości 250 zł, który składa się z produktów marki OPI i Depileve oraz voucher na usługi depilacji i/lub manicure o wartości 100 zł do zrealizowania w salonie Depilove w Warszawie. Dwa inne zestawy składają się z produktów marki OPI i Depileve o wartości 100zł każdy.

6. W niniejszej akcji zostaną nagrodzone zgłoszenia konkursowe trzech osób, które jako pierwsze wskażą prawidłowe numery płatków, pod którymi ukryte są wymienione powyżej zestawy. Każda osoba zgłaszająca udział na zasadach opisanych powyżej, może wytypować tylko jeden numer i tylko raz tj. w komentarzu do wpisu na fanpage Depilove ( fb/depilove.wax ), informującego o tej akcji.

7. Informację o tym pod którymi płatkami śniegu znajdują się zestawy podamy dnia 5 lutego 2015 roku. Wtedy też podamy, kto jako pierwszy wytypował poprawne numery płatków.

8. Osoby zdobywające zestawy konkursowe w ramach tej akcji  proszone będą o osobisty odbiór nagród w salonie Depilove mieszczącym się w Warszawie przy al. Waszyngtona 2a. 

następny news poprzedni news
Karta stałego klientaFranczyza Kodowanie - Strony ŁÓDŹ
Nasza strona korzysta z technologii cookies, w celu badania statystyk odwiedzin.X