24.04,2015
wróć do listy

KONKURS - Kto pierwszy odgadnie nazwę tego koloru, użytego w logu Depilove?

Wiosną dominują kwiaty w kolorach czerwonym, różowym, purpurowym. Taki odcień koloru został zastosowany w logu Depilove. Jak fachowo nazywa się ta barwa, która znajduje się w naszym logu tj. w części nazwy salonu czyli w słowie „love”, czy na kasetonie szyldu salonu Depilove, gdzie kolor ten jest tłem?

3 pierwsze osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi, otrzymają od nas niespodzianki.

 

Co należy zrobić aby zdobyć niespodzianki?

Po 1. Udostępnij informację o tym konkursie na swoim prywatnym profilu na facebooku, udostępniając wpis z naszego fanpage, informujący o uruchomieniu tej akcji.

Po 2. Pod wpisem na naszym fanpage ( fb/depilove.wax ), w którym informujemy o uruchomieniu tej akcji i do którego jest załączona grafika z bukietem kwiatów w odcieniach czerwieni i różu, podaj fachową nazwę koloru zastosowanego w logo Depilove tj. w części nazwy salonu czyli w słowie „love”, czy na kasetonie szyldu salonu Depilove, gdzie kolor ten jest tłem?

Możesz zamieścić tylko jeden taki komentarz pod tym wpisem.

UWAGA: Nie uwzględniamy komentarzy konkursowych, które zostały edytowane w trakcie trwania akcji. 

Po 3. Każda osoba biorąca udział w tej akcji musi być lub zostać Fanem naszego fanpage.


Niespodziankami w tym konkursie są:

3 zestawy w skład których wchodzą następujące produkty:

Lakier marki OPI

Balsam do dłoni Avojuice 200ml

Żel Tea Tree marki Depileve 200 ml

 

Zasady udziału w akcji

1. Niniejsza akcja konkursowa rozpoczyna się dnia 24 kwietnia 2015 roku. Od tej daty można rozpocząć realizację zgłoszeń konkursowych na zasadach opisanych powyżej i na naszym fanpage.

2. Każda osoba biorąca udział w tej akcji musi udostępnić na swoim prywatnym profilu na facebook wpis informujący o wzięciu udziału w tym konkursie i musi zostać naszym Fanem.

3. Zgłoszenia konkursowe zrealizowane w sposób opisany powyżej należy zamieszczać do dnia 15 maja 2015 r. włącznie.

4. Akcja przeznaczona jest dla osób zamieszkałych na terenie Polski.

5. Do zdobycia w ramach niniejszego konkursu są 3 zestawy opisane powyżej, które są przewidziane po jednym dla pierwszych trzech osób, które prawidłowo udzielą odpowiedzi konkursowej, spełniając jednocześnie wszystkie warunku tego konkursu.

6. W niniejszej akcji zostaną nagrodzone zgłoszenia konkursowe 3-ch osób, które jako pierwsze wskażą poprawną fachową nazwę koloru zastosowanego w logu Depilove tj. w części nazwy salonu czyli w słowie „love”, czy na kasetonie szyldu salonu Depilove, gdzie kolor ten jest tłem. Informację tą należy zamieścić w komentarzu do wpisu na fanpage Depilove ( fb/depilove.wax ), informującego o tej akcji.

7. Informację o tym, które 3 osoby jako pierwsze wskazały poprawną nazwę koloru z loga Depilove podamy do dnia 22 maja 2015.

8. W przypadku osób zdobywających zestawy wymienione powyżej i na warunkach podanych wcześniej, przekazanie nagród odbywa się w następujący sposób – osoby z Warszawy proszone są o odbiór zestawu z salonu Depilove mieszczącego się w Warszawie przy al. Waszyngtona 2a. Do osób spoza Warszawy zestawy zostaną przekazane przesyłką. 

następny news poprzedni news
Karta stałego klientaFranczyza Kodowanie - Strony ŁÓDŹ
Nasza strona korzysta z technologii cookies, w celu badania statystyk odwiedzin.X