18.05.2015
wróć do listy

DZIEŃ OTWARTY W DEPILOVE dnia 23 maja 2015r.

23 maja to dzień, w którym obchodzone jest Święto Saskiej Kępy. Tego dnia koło naszego salonu przy Rondzie Waszyngtona ulokowana będzie główna scena, która stanowić ma centrum wydarzenia. Natomiast wzdłuż ulicy Francuskiej i Paryskiej zlokalizowane będą stoiska, tworzące tradycyjny już kiermasz artystyczny.

23 maja Depilove również przygotowało wiele atrakcji w ramach specjalnego Dnia Otwartego, na który serdecznie zapraszamy. W programie tego dnia w Depilove m. in.:

 

Pokaz makijażu nowej marki EMANI, która po raz pierwszy prezentuje swoją ofertę w trakcie naszego Dnia Otwartego, co jest dla nas dużym wyróżnieniem.

Marka EMANI to zupełna nowość na rynku polskim. Wegański i bezpieczny make-up już w Polsce! Tego dnia każda osoba, która nas odwiedzi będzie mogła zapoznać się z ofertą tej nowej marki oraz wybrane osoby po wcześniejszych ustaleniach będą mogły poddać się makijażowi na produktach EMANI.

 

Pokaz nowości manicure Wiosna Lato 2015.

Zobacz jakie kolory są modne tej wiosny oraz co będzie na topie latem!

 

Rozpoczęcie akcji METAMORFOZY w Depilove.

Przygotowujemy specjalną akcję, w ramach której będziemy przemieniać warszawianki. 23 maja podamy informacje co należy zrobić aby poddać się tej przemianie.

 

Konsultacje z zakresu specyfiki i doboru usług Depilove.

Doradzimy Ci jak dbać o swoje ciało, i które usługi Depilove najlepiej sprawdzą się w tej roli.

 

Losowanie nagród kosmetycznych wśród osób, które odwiedzą nas tego dnia.

następny news poprzedni news
Karta stałego klientaFranczyza Kodowanie - Strony ŁÓDŹ
Nasza strona korzysta z technologii cookies, w celu badania statystyk odwiedzin.X