01.01 2016
wróć do listy

NOWOŚĆ: usługi i produkty EMANI w Depilove

EMANI od stycznia 2016 w Depilove


Kosmetyki wegańskie EMANI powstały dzięki doświadczeniu i determinacji założycielki marki, Michelle Doan. Tworzą ekskluzywną linię produktów do makijażu, którym możemy w pełni zaufać. Jako jedyne na świecie produkty EMANI są w 100 procentach wegańskie. W ich składzie znajduje się jedynie kilka naturalnych składników pochodzenia roślinnego, całkowicie bezpiecznych nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.

Kosmetyki nie zawierają petrochemikaliów, nanocząstek, sztucznych barwników, parabenów, glutenu, talku ani wypełniaczy. Do ich produkcji używa się jedynie wegańskich, zdrowych składników, głównie pochodzenia roślinnego, które nawilżają skórę i stymulują regenerację zdrowych komórek.

W salonie Depilove od stycznia wykonujemy profesjonalny makijaż na kosmetykach EMANI oraz prowadzimy odsprzedaż produktów detalicznych do pielęgnacji domowej. Marka daje wielkie możliwości w dziedzinie makijażu. Kosmetyki te wspaniale modelują twarz, dając prawdziwie hollywoodzki efekt.

Usługi makijażu EMANI w Depilove:


Makijaż podstawowy EMANI
cena: 40 zł
czas: 20 minut

 

Makijaż okolicznościowy EMANI
cena: 130 zł
czas: 40 minut

 

Makijaż ślubny EMANI
cena: 150 zł
czas: 50 minut

 

Poza usługami w Depilove posiadamy bogatą ofertę produktów detalicznych do pielęgnacji i stylizacji domowej. Pytaj o nie w salonie!następny news poprzedni news
Karta stałego klientaFranczyza Kodowanie - Strony ŁÓDŹ
Nasza strona korzysta z technologii cookies, w celu badania statystyk odwiedzin.X