04.01 2016
wróć do listy

PROMOCJA SPECJALNA: makijaż EMANI Gratis!

Makijaż okolicznościowy EMANI Gratis do każdego zabiegu pielęgnacyjnego ERICSON


W trakcie zimy cera narażona jest szczególnie na wiele zewnętrznych czynników, niekorzystnie oddziałujących na nią m. in. zimno, suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach - w wyniku czego często ulega przesuszeniu, łuszczy się i pozbawiona jest jędrności oraz naturalnego kolorytu.

W Depilove posiadamy ofertę specjalistycznych zabiegów francuskiej marki ERICSON m. in.:


Hydra Clinic - Zabieg działający na naturalne mechanizmy nawilżenia skóry

Hydra Clinic Ericson Laboratoire to intensywny zabieg o działaniu hydro-odżywczym. Stymuluje naturalne mechanizmy nawilżania skóry, wzmacnia i chroni płaszcz lipidowy, poprawia elastyczność, działa również przeciwzmarszczkowo dając efekt „nowej skóry”.

Intensywność i skuteczność działania zabiegu Hydra Clinic oparta jest na działaniu czterech zaawansowanych biotechnologicznie składników aktywnych. Wykorzystano w nim m. in. biomymetyczny i biokompatybilny polimer LIPIDIUR , używany do tej pory w chirurgii, okulistyce czy w medycynie OTC.

LIPIDIUR to inteligentne hydrolipidy doskonale imitujące działanie NMF, wzmacniając jednocześnie barierę tkankową. Ich inteligencja polega na podwójnym działaniu FLIP-FLOP czyli nawilżaniu wewnątrz i na zewnątrz naskórka . Ze względu na strukturę 3D LIPIDURE posiada wyjątkową zdolność do optymalizacji poziomu nawilżenia skóry.

cena zabiegu: 250 zł
czas zbiegu: 50 min

 

Feminity - Zabieg zapobiegawczy anti-aging

Zainspirowany naturalnymi cyklami miesięcznymi, którym podporządkowane jest ciało kobiety. Skóra jest organem hormonozależnym, który odczuwa zmiany poziomu hormonów i z czasem staje się coraz wrażliwsza, reagując odwodnieniem, zwiotczeniem, utratą gęstości, pojawieniem się zmarszczek. Niestety zdolność skóry do samoregeneracji z czasem słabnie, komórki macierzyste są mniej aktywne i w efekcie skóra wcześniej się starzeje.

Zabieg ten został opracowany z myślą o kobietach między 25 i 45 rokiem życia, których skóra jest narażona na odwodnienie, spowodowane cyklicznymi zmianami hormonalnymi.

cena zabiegu: 200 zł
czas zabiegu: 50 min


Fresh Caviar - Luksusowa pielęgnacja organicznym kawiorem

To jedyna w swoim rodzaju linia kawiorowa wykorzystująca świeże komórki kawioru w zabiegu intensywnie regenerującym dla skóry pozbawionej witalności. Świeże komórki kawioru zawarte w linii Fresh Caviar oferują odżywczy proteinowy koktajl, bogaty w peptydy i podstawowe aminokwasy. Przyswojone przez tkanki skóry, świeże komórki kawioru stymulują syntezę komórkową dzięki ich unikalnej zawartości prekursorów metabolicznych.

Zabieg przeznaczony dla skóry dojrzałej oraz pozbawionej witalności. Wykorzystuje wszystkie zalety kawioru w walce z przedwczesnym starzeniem. Dzięki silnym właściwościom odżywczym i regenerującym dogłębnie stymuluje metabolizm komórkowy i dostarcza składniki odżywcze niezbędne dla młodości skóry tj. fosfoproteidy, lipowitelinę czy liwetyny. Znakomity wyciąg ze świeżych komórek kawioru jest przeznaczony dla wymagających kobiet i stanowi niezbędne uzupełnienie pielęgnacji anti-aging.

cena zabiegu: 280 zł
czas zabiegu: 50 min

 

Tylko w styczniu do każdego wykonanego zabiegu marki ERICSON, makijaż okolicznościowy EMANI wykonujemy GRATIS.

 

CENNIK usług makijażu EMANI w Depilove:


Makijaż podstawowy EMANI

cena: 40 zł
czas: 20 minut

Makijaż okolicznościowy EMANI

cena: 130 zł
czas: 40 minut

Makijaż ślubny EMANI

cena: 150 zł
czas: 50 minut


następny news poprzedni news
Karta stałego klientaFranczyza Kodowanie - Strony ŁÓDŹ
Nasza strona korzysta z technologii cookies, w celu badania statystyk odwiedzin.X