REWOLUCYJNE WOSKI FILM WAX!


 

Film Wax to jedyny w swoim rodzaju, niezwykle plastyczny wosk do depilacji okolic "trudnych", gdzie włos ma mocną strukturę i jest głęboko osadzony a skóra jest cienka i delikatna. Można nim doskonale wydepilować wszystkie, nawet bardzo wrażliwe obszary ciała, dlatego przeznaczony jest głównie do głębokiej depilacji bikini. Wosk Film Wax rozgrzewamy w specjalnym podgrzewaczu Depileve aż do temperatury 42 stopni C . Dzięki temu uzyskujemy idealną konsystencję wosku, a przyjemna dla ciała temperatura rozgrzewa skórę, rozszerzając ujścia mieszków włosowych, co zdecydowanie zwiększa skuteczność i komfort depilacji.

 


Wosk nakładamy drewnianą szpatułką, dzięki czemu możemy precyzyjnie kontrolować obszar poddawany depilacji i bez trudu dotrzeć do najtrudniejszych obszarów.


 

Film Wax ma jeszcze jedną istotną zaletę - nie przykleja się do skóry, współpracując wyłącznie z włosem. W związku z tym, w uzasadnionych przypadkach, można nałożyć wosk kilka razy w tym samym miejscu, bez ryzyka powstania jakichkolwiek podrażnień.


Karta stałego klientaFranczyza Kodowanie - Strony ŁÓDŹ
Nasza strona korzysta z technologii cookies, w celu badania statystyk odwiedzin.X