JESTEM KOBIETĄ. DEPILACJA DLA KAŻDEJ Z NAS.


 

My, kobiety mamy konkretne potrzeby i oczekiwania, ale każda z nas jest inna i dlatego w salonie Depilove każda Klientka traktowana jest indywidualnie. Odwiedzającym nas Paniom oferujemy depilację uwzględniającą wszelkie szczegóły mogące mieć znaczenie dla przebiegu zabiegu.

 

EKSPERCI DEPILOVE PROPONUJĄ ZRÓŻNICOWANE ZABIEGI UWZGLĘDNIAJĄC:

Włosy na poszczególnych obszarach ciała mają określoną strukturę. Mogą być delikatne, jasne i płytko osadzone lub grube, ciemne i głęboko ukorzenione. Ich struktura uzależniona jest od licznych czynników wewnętrznych i zewnętrznych. Eksperci Depilove rozpatrują wszelkie indywidualne cechy i uwarunkowania, dobierając odpowiednią technikę depilacji i rodzaj wosku.

Aby depilacja przebiegała prawidłowo należy dopasować jej technikę i rodzaj stosowanego wosku do typu skóry. Szeroka gama wosków pozwala ekspertom Depilove dobierać ich rodzaj do fototypu czy nawet koloru skóry.

W Depilove uwzględniamy również stan hormonalny, w jakim w danym czasie jest nasza Klientka:

• Menstruacja. W trakcie menstruacji wrażliwość skóry i odczucia podczas zabiegu mogą być zwiększone, dlatego w tym czasie eksperci Depilove dobiorą specjalny rodzaj wosków, aby depilacja była delikatniejsza i jeszcze bardziej komfortowa.

• Ciąża. Powszechnie wiadomo, że ciąża to stan wyjątkowy. Nie znaczy to jednak, że w związku z tym należy rezygnować z pewnych działań czy zabiegów. Depilacja w trakcie ciąży nie jest niebezpieczna, musi być jednak wykonana profesjonalnie. W Depilove proponujemy kobietom w ciąży specjalną depilację odpowiednio dobraną metodą i optymalnym rodzajem wosku. Eksperci pomogą przyszłej mamie specjalnie ułożyć ciało podczas zabiegu tak, aby przebiegał on bezpiecznie i komfortowo.

• Menopauza. To wyjątkowy stan dla kobiety dojrzałej, kiedy wrażliwość skóry i odbiór różnego rodzaju bodźców może być inna niż zazwyczaj. W Depilove zwracamy uwagę na wahania hormonalne podczas menopauzy i dostosowujemy metody depilacji do samopoczucia kobiet w tym okresie. 

Karta stałego klientaFranczyza Kodowanie - Strony ŁÓDŹ
Nasza strona korzysta z technologii cookies, w celu badania statystyk odwiedzin.X