Jak przygotować się do zabiegu depilacji woskiem?

 1. Do zabiegu depilacji nie musisz się specjalnie przygotowywać. Wystarczy wykonać kilka prostych czynności bezpośrednio przed zabiegiem.
 2. W Depilove możesz skorzystać z toalety wyposażonej w bidet. Obszar depilowany warto poddać prostym czynnościom higienicznym, aby zadbać o własny komfort podczas zabiegu, ale również po to, aby odtłuścić włos. W ten sposób przyczynisz się do zwiększenia skuteczności depilacji.
 3. Długość włosów nie ma znaczenia, ponieważ woski stosowane w Depilove charakteryzuje najwyższa jakość i precyzja. Jednak podczas pierwszej wizyty, dla zwiększenia komfortu zabiegu włosy powinny mieć długość około 0,5 cm.
 4. Skóra na obszarze poddawanym depilacji powinna być jednolita i niepodrażniona.
 5. Bezpośrednio przed depilacją nie należy korzystać z solarium ani z innych zabiegów mogących wywołać podrażnienie skóry.

Schemat pierwszej wizyty w salonie Depilove.

 1. Na pierwszą wizytę najlepiej umów się telefonicznie.
 2. Bezpośrednio przed pierwszą wizytą wypełnij „Kartę Pierwszej Wizyty”. Informacje tam zawarte pozwolą nam precyzyjnie określić Twoje potrzeby i usprawnią przebieg zabiegu.
 3. Po wypełnieniu „Karty Pierwszej Wizyty” osoba wykonująca zabieg przekaże Ci szczegółowe informacje na temat przygotowania oraz przebiegu zabiegu.
 4. Czas trwania zabiegu zależy od tego, jaki obszar będzie poddany depilacji i jaką metodę zastosuje specjalista Depilove.
 5. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości eksperci Depilove udzielą Ci wszelkich potrzebnych informacji.

Jakie metody depilacji woskiem stosujemy w Depilove?

 1. W Depilove stosujemy różne metody depilacji woskiem. O wyborze odpowiedniej metody decyduje ekspert Depilove po przeprowadzeniu konsultacji.
 2. Rozróżniamy dwie metody depilacji woskiem: paskową i bezpaskową.
 3. Metoda paskowa pozwala szybko i sprawnie usunąć włosy z obszarów, gdzie skóra ma grubszą strukturę, jest napięta, a włos rośnie w jednym kierunku. Do takich obszarów zaliczamy: łydki, uda, przedramiona.
 4. Metoda bezpaskowa przeznaczona jest do depilacji tych obszarów ciała, gdzie skóra jest bardziej wrażliwa i delikatna, a włosy mają mocną strukturę, są grube i głęboko osadzone. Do takich obszarów zaliczamy: pachy, okolice bikini, twarz.
 5. Do każdej metody depilacji ekspert Depilove dobiera odpowiedni rodzaj wosku tak, aby zabieg przebiegł profesjonalnie i komfortowo.

Jak przebiega zabieg depilacji woskiem?

 1. Wykonujący zabieg ekspert Depilove zaprasza Cię do kabiny zabiegowej.
 2. W kabinie podczas zabiegu przebywasz tylko Ty i ekspert Depilove.
 3. Wskazane zostanie Ci miejsce wykonania depilacji - fotel zabiegowy.
 4. Jeśli depilacja dotyczy okolic intymnych dostaniesz bieliznę jednorazową, a kosmetyczka wskaże, gdzie możesz zostawić odzież. Następnie ekspert depilacji wychodzi z kabiny, a Ty możesz przygotować się do zabiegu.
 5. Po upływie wymaganego czasu, ekspert wchodzi do kabiny i przystępuje do zabiegu depilacji.
 6. Po szczegółowej diagnozie włosów i skóry ekspert dobiera metodę depilacji i rodzaj wosku dostosowany do Twoich potrzeb.
 7. W trakcie zabiegu ekspert informuje Cię jak układać ciało, aby usprawnić przebieg zabiegu.
 8. Po wykonanym zabiegu otrzymujesz informacje, jak pielęgnować skórę w domu.
 9. Po wyjściu z kabiny zabiegowej ekspert lub osoba z recepcji polecą Ci produkty do pielęgnacji skóry w domu.

Czy depilacja woskiem jest bolesna?

 1. Depilacja woskiem wykonana w profesjonalny sposób nie powinna być bolesna.
 2. Dla zwiększenia komfortu depilacji w Depilove stosujemy różne techniki depilacji dostosowane indywidualnie do potrzeb i poszczególnych obszarów ciała.
 3. W Depilove oferujemy wyjątkowo skuteczną i komfortową depilację. Zwłaszcza obszary intymne, które wzbudzają najwięcej obaw i wątpliwości są u nas traktowane ze specjalną uwagą.
 4. Na obszarach intymnych stosujemy specjalistyczne woski Film Wax, które przyjemnie rozgrzewają skórę. Dzięki temu otwierają się ujścia mieszków włosowych, co ułatwia skuteczne wyrwanie włosa i powoduje, że depilacja jest bardzo komfortowa.
 5. Na komfort depilacji intymnej wpływa również fakt, że Film Wax nie przykleja się do skóry, łącząc się tylko z włosem, dzięki temu depilacja intymna nie powoduje podrażnień.

Czy są przeciwwskazania do depilacji woskiem?

 1. Depilacji woskiem nie należy wykonywać na skórze podrażnionej, np. bezpośrednio po opalaniu, po inwazyjnych zabiegach kosmetycznych (piling chemiczny, mikrodermabrazja).
 2. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest również przerwanie ciągłości skóry np. rany cięte, świeże blizny.
 3. Podczas depilacji należy zwrócić uwagę na zmiany naczyniowe (rozszerzone naczynia krwionośne, żylaki). Bez obaw - wysoka jakość wosków stosowanych w Depilove powoduje, że są one łagodne dla skóry, dlatego o znaczeniu poszczególnych przeciwwskazań decyduje ekspert Depilove po indywidualnej diagnozie.

Co warto wiedzieć o depilacji intymnej?

 1. Do depilacji intymnej możesz przygotować się bezpośrednio przed zabiegiem, już w salonie Depilove. Podstawowe czynności higieniczne zwiększają Twój komfort, a także skuteczność zabiegu.
 2. Zabiegi depilacji intymnej wykonywane w Depilove nie są bolesne. Komfort gwarantują wyspecjalizowani eksperci Depilove, dobierając technikę depilacji i rodzaj wosku indywidualnie do Twoich potrzeb.
 3. Depilację intymną wykonujemy specjalistycznymi woskami Film Wax, które nie podrażniają delikatnej skóry i wyjątkowo skutecznie usuwają owłosienie.
 4. Ekspert Depilove wyposaży Cię w jednorazową bieliznę i poinstruuje, jak należy przygotować się do zabiegu.
 5. Otrzymasz również informację, jak układać ciało podczas zabiegu, aby przebiegał on sprawnie i komfortowo.
 6. Po zabiegu ekspert Depilove poinformuje Cię jak powinna przebiegać dalsza pielęgnacja skóry po zabiegu.

Jak przebiega depilacja kobiet w ciąży?

 1. Opracowaliśmy specjalne techniki ułożenia ciała podczas zabiegu, gwarantujące bezpieczeństwo Tobie i dziecku na różnych etapach ciąży. Metodę depilacji i rodzaj wosku dobieramy dostosowując te czynniki do stopnia zaawansowania ciąży.
 2. Jeśli korzystałaś z depilacji przed ciążą, zabiegi w trakcie ciąży będą wyglądać podobnie, z wyjątkiem ułożenia ciała.
 3. Jeśli jesteś w ciąży i poddajesz się zabiegowi depilacji po raz pierwszy, ze szczególną troską przystąpimy do zabiegu, uwzględniając to, że Twoja skóra nie jest przyzwyczajona do tego typu zabiegów. Oceniając stopień jej wrażliwości i napięcie charakterystyczne dla tego stanu, dobierzemy specjalny, najdelikatniejszy wosk.
 4. Po zabiegu ekspert zawsze poleci specjalnie dla Ciebie dobraną pielęgnację domową.

Czym charakteryzuje się depilacja sportowców?

 1. Skóra sportowców jest szczególnie narażona na podrażniania wywołane nadmierną potliwością, podwyższoną temperaturą ciała czy kontaktem z chlorowaną wodą. Wykonanie zabiegu depilacji jest wówczas szczególnie trudne. Depilacja dla sportowców charakteryzuje się specjalną procedurą, która eliminuje powyższe zagrożenia.
 2. Wyjątkowa precyzja, którą uzyskujemy dzięki zastosowaniu wosków do zadań specjalnych umożliwia usunięcie nawet najkrótszych włosów (0,1- 0,2 cm), co pozwala na zachowanie nieskazitelnie gładkiej skóry.
 3. Po depilacji specjalistycznej dla sportowców eksperci Depilove zawsze stosują preparaty o silnym działaniu przeciwzapalnym i polecają kosmetyki do pielęgnacji w domu.

Dlaczego warto wybrać depilację woskiem?

 1. Depilacja woskiem pozwala szybko, komfortowo i skutecznie usunąć włosy z wybranego obszaru ciała.
 2. Podczas depilacji woskiem usuwamy włos wraz z cebulką, co zdecydowanie osłabia jego strukturę i przedłuża proces odrastania włosów.
 3. Eksperci Depilove po rozpoznaniu i szczegółowej diagnozie włosów oraz skóry klienta, dobierają odpowiednią metodę depilacji i rodzaj wosku tak, aby zabieg był skuteczny i komfortowy.
 4. Regularne korzystanie z depilacji woskiem powoduje, że włosy będą coraz słabsze, a czas ich odrostu wydłuży się.
 5. Efekt depilacji woskiem utrzymuje się od 3 do 6-ściu tygodni.
Karta stałego klientaFranczyza Kodowanie - Strony ŁÓDŹ
Nasza strona korzysta z technologii cookies, w celu badania statystyk odwiedzin.X