NAJLEPSZE MARKI NA ŚWIECIE

Depileve - nr 1 na świecie w profesjonalnej pielęgnacji woskiem!

W Depilove pracujemy wyłącznie na produktach marki Depileve, największego i najbardziej prestiżowego producenta preparatów do depilacyji, docenionego w blisko 100 krajach świata, na 6 kontynentach.

Gwiazdy kochają OPI!

Zabiegi manicure i pedicure wykonujemy stosując kosmetyki amerykańskiej marki OPI, absolutnego lidera na rynku produktów do profesjonalnej pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci.

PROFESJONALNY ZESPÓŁ

Eksperci pracujący w Depilove to zespół profesjonalistów przeszkolonych przez najlepszych specjalistów w zakresie depilacji, zarówno z Polski jak i zza granicy. W Depilove wiemy wszystko o zastosowaniach różnych rodzajów wosków oraz o kosmetykach przed i po zabiegu depilacji, co pozwala nam dobrać odpowiedni zabieg i pielęgnację do każdego typu owłosienia i rodzaju skóry.

Członkowie zespołu Depilove ukończyli również Akademię OPI uważaną za kuźnię talentów w branży manicure-pedicure. Kształcone tam osoby poznają sprawdzone techniki pracy oraz trendy i triki, dzięki którym stają się najlepszymi specjalistami w branży mani & pedi. Program zajęć opiera się w 90% na intensywnym treningu, a wiedza merytoryczna wprowadzana jest jednocześnie z praktyką.

PIERWSZA SPECJALISTYCZNA OFERTA w depilacji woskiem!

Odpowiadamy na wszystkie potrzeby rynku:

● kobiety ● kobiety w ciąży ● mężczyźni ● sportowcy ●

W Depilove dobieramy wosk do każdego typu owłosienia i rodzaju skóry. Specjalizujemy się w depilacji zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Indywidualnie przygotowaną ofertę znajdą u nas kobiety w ciąży, a także osoby aktywnie uprawiające sport.


4

WYSOKI POZIOM I KOMFORT ZABIEGÓW

W Depilove nawet najprostszy zabieg wykonywany jest według ściśle określonych procedur. Oferujemy jakość, komfort i profesjonalizm wykonywanych zabiegów.

Wizyta w salonie Depilove to gwarancja wysokiej jakości usług i produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientek.

Profesjonalnie przygotowane stanowiska manicure/pedicure dają możliwość korzystania z usług jednocześnie kilku osobom.

Podczas zabiegów pielęgnacyjnych OPI klientki mogą zrelaksować się przy filiżance dobrej kawy bądź ulubionej herbaty, jak również skorzystać z ogólnodostępnej sieci Wi-Fi.

5

ZAAWANSOWANE FORMUŁY PRODUKTÓW I INNOWACYJNE TECHNOLOGIE

Wyjątkowo plastyczne woski Film Wax marki Depileve skutecznie usuwają nawet najbardziej uporczywe owłosienie, niezależnie od rodzaju włosków. Film Wax to niezwykle delikatne woski umożliwiające kilkukrotne powtarzanie depilacji w tym samym miejscu bez ryzyka podrażnień. Wosk zachowuje plastyczność nawet po całkowitym zastygnięciu na skórze.

GelColor marki OPI to najnowocześniejsza technologia produktu w formie delikatnego, przepuszczającego powietrze żelu. Lekka formuła GelColor zapewnia łatwą aplikację żelu, jest bezpieczna dla płytki paznokciowej oraz wyjątkowo prosta do usunięcia. Błyskawicznie utrwala się pod lampą LED – wystarczy zaledwie 30 sekund, aby efekt trwałego manicure’u utrzymał się nawet do kilku tygodni. Oferta GelColor to ponad 100 najpopularniejszych odcieni lakierów OPI – poznaj kultowe kolory, które kochają gwiazdy na całym świecie!

6

NIEZWYKŁE EFEKTY ZABIEGÓW

Dzięki opracowaniu unikatowej metody oraz stosowaniu dodatkowych, profesjonalnych produktów przed i po woskowaniu, depilacja w Depilove jest zabiegiem prawie bezbolesnym, a skóra po depilacji pozostaje wypielęgnowana przez długi czas.

GelColor jest metodą do złudzenia przypominającą klasyczny manicure, jednak o wiele szybszą i bardziej precyzyjną. Efektem ekspresowego zabiegu jest zachwycający kolor na paznokciach, który charakteryzuje się połyskiem i niespotykaną trwałością!

 

Zobacz nasz salon:

Karta stałego klientaFranczyza Kodowanie - Strony ŁÓDŹ
Nasza strona korzysta z technologii cookies, w celu badania statystyk odwiedzin.X